telefon: (+48) 52 397 91 77 e-mail: biuro@westpol.eu

JSMS Sp. z o.o.

JSMS Sp. z o.o. jest producentem mebli sklepowych, hotelowych i biurowych. Meble produkowane przez spółkę doskonale wpisują się w kreowanie wizerunku firmy, zapewniając ciekawy i niepowtarzalny wygląd każdego wnętrza. Są wykonane zgodnie z najnowszymi trendami i wykończone z najwyższą starannością. Meble z JSMS są wytwarzane i dostarczane na indywidualne zamówienie do biur, a także sklepów powstających w nowo otwieranych centrach handlowych, galeriach czy pasażach handlowych. Spółka współpracuje z dużymi sieciami, jak również z klientami indywidualnymi.

JSMS posiada własną fabrykę mebli, dzięki czemu, spółka może się zmierzyć z najbardziej wymagającymi projektami, gwarantując ich szybkie i dokładne wykonanie. Zakład jest podzielony na dwie części. Stolarnię i dział obróbki metalu. Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych oraz systematyczne rozwijanie parku maszynowego, zarówno w zakresie obróbki metalu jak i drewna, pozwala osiągać doskonałe parametry jakościowe i wizualne produkowanych mebli.

Wyroby spółki są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, który może liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w wybraniu wzoru, konstrukcji czy układu mebli. Spółka nie boi się nowych wyzwań i podejmuje się realizacji nawet najbardziej oryginalnych pomysłów. Kreatywne i twórcze podejście do zamówienia, zapewnia zespół ludzi pracujących z pasją i otwartych na nowe koncepcje.

Zapraszamy do współpracy!

 

strona www: http://www.jsms.pl/pl

KONTAKT:

Zakład Produkcyjny
JSMS Sp. z o.o.
Racice 46
88 – 150 Kruszwica
tel. 537 456 800
e – mail: office@jsms.pl
Biuro Chojnice
JSMS Sp. z o.o.
ul. Asnyka 2
89 – 600 Chojnice
tel. 52 397 91 77
e – mail: biuro@jsms.pl

NIP: 9721246032
REGON: 302560716