telefon: (+48) 52 397 91 77 e-mail: biuro@westpol.eu

Outsourcing pracowniczy

OUTSOURCING PRACOWNICZY

Grupa West-Pol od kilku lat z powodzeniem zapewnia obsługę procesów produkcyjnych w różnych branżach, zwaną popularnie outsourcingiem personalnym lub zatrudnieniem zewnętrznym. To spółka z grupy West-Pol rekrutuje, zatrudnia i rozlicza pracowników, podczas, gdy klient jest tylko beneficjentem ich pracy, odciążonym od jakichkolwiek formalności i zwolnionym z odpowiedzialności związanej z zatrudnianiem pracowników. Usługę wykonują wykwalifikowani pracownicy, którym można powierzyć każde zadanie. Model ten stosujemy już od 20 lat w Niemczech, i od kilku lat w Polsce.

PRACA TYMCZASOWA

West – Pol działając jako Agencja Zatrudnienia posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Pomorskiego o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia. Pozyskanie dobrego oraz zmotywowanego pracownika jest procesem trudnym i czasochłonnym – powierzając spółce proces rekrutacji, oszczędzasz czas i zyskujesz gwarancje zatrudnienia dobrego pracownika, który dobierany jest pod kątem potrzeb konkretnego klienta. Posiadane doświadczenie i stosowane metody rekrutacyjne, zapewniają wysoki poziom świadczonej pracy.

West-Pol od lat zajmuje się pozyskiwaniem pracowników dla polskich oraz zagranicznych pracodawców. Niezależnie od charakteru czy wielkości przedsiębiorstwa pozyskuje dobrych i zmotywowanych pracowników do każdej branży.

Spółka kieruje do klienta pracowników tymczasowych, których sama zatrudnia, ale pracę świadczą na rzecz Pracodawcy Użytkownika czyli klienta. To Pracodawca Użytkownik organizuje pracę danej osoby, zarządza nią i dostosowuje ją do swoich potrzeb. Jako agencja, spółka przejmuje na siebie czasochłonny i kosztowny proces rekrutacji oraz odpowiada za obsługę kadrowo – płacową. Pracownicy tymczasowi mogą być delegowani wyłącznie na warunkach określonych w ustawie o zatrudnianiu pracowników tymczasowych. Praca tymczasowa daje możliwość dostępu do kandydatów o wymaganych kwalifikacjach i doświadczeniu zawodowym w szybkim czasie.